Trochę o mnie

Mam na imię Natalia i pomagam małym markom działać w social mediach w zgodzie ze sobą i na swoich warunkach.

Zawsze lubiłam pisać, a jako dziecko chciałam być dziennikarką. Praca niczym Bridget Jones była moim małym nastoletnim marzeniem. Później była też zajawka fotografią. Marzenia z czasem zanikły, próbowałam różnych rzeczy. Pracy dorywczej jako kelnerka, sprzedawczyni w centrum handlowym, aż zostałam kierownikiem administracji sklepu golfowego. W międzyczasie próbowałam poza pracą na etacie tworzyć coś dla siebie. Robiłam paznokcie, szyłam smycze i akcesoria dla psów. Dopiero na drugim urlopie macierzyńskim połączyłam wszystkie kropki w całość i zainteresowałam się marketingiem. Fotografia i pisanie? Praca w social mediach to takie idealne połączenie nastoletnich pasji, przełożone na obecne możliwości. I może moje życie i praca nie wyglądają jak z brytyjskiej komedii (ufff?!) to PISZĘ! Piszę copy do postów, artykuły na bloga, oferty i całe mnóstwo innych rzeczy!

Jestem samoukiem, który stale się doskonali i zdobywa nowe umiejętności. Kursy, szkolenia, artykuły branżowe to wszystko, to coś co uwielbiam. W ogóle lubię się uczyć i czasem zapominam, że to jednak część mojej pracy. Czasem zdąża mi się wpaść w tryb „ćpaj wiedzę”, jednak staram się ogarnąć i zdobyte informacje również wdrażać.

W praktyce, pomagam małym firmom prowadzić profile w mediach społecznościowych. To narzędzie w obecnych czasach daje ogrom możliwości i byłaby wielka szkoda, nie wykorzystać tego potencjału. Dzięki Instagramowi, Facebookowi, TikTokowi możesz sprzedawać swoje produkty i usługi, a co więcej robić to na własnych warunkach!

Kreatywne wideo w ostatnich czasach zdobyło ogromnym popularność! Oczywiście nie umknęło mi to i przeszłam szkolenia w zakresie wideo, po drodze łapiąc totalną zajawkę! Dlatego postanowiłam również poszerzyć moje usługi w zakresie montażu filmów, tworzenia scenariuszy i nagrań.

Empatia to jeden z moich talentów Gallupa, nic więc dziwnego, że padło na marketing emocji. Chociaż kiedy to do mnie dotarło było szokujące, a zarazem oczywiste. W mojej 5 talentów Gallupa znajdziesz także:

  • Zgodność.
  • Empatię.
  • Elastyczność.
  • Bezstronność.
  • Rozwijanie innych.

Czy nie są to cechy idealnej Social Media Managerki? W swojej pracy skupiam się na pracy z ludźmi o podobnym flow. Staram się współpracować z kobietami prowadzącymi prawdziwe biznesy, oparte na innych ludziach, na których im naprawdę zależy.

Każdy z nas ma tylko 24 godziny i nie na wszystko wystarcza nam czasu. Delegując część zadań zyskujesz moce przerobowe na rozwój firmy, czas z rodziną, swoje pasje lub cokolwiek tylko zechcesz. Jeżeli chcesz, moje usługi znajdziesz tutaj tutaj.

Powierzając mi swoje Social media, będą w dobrych rękach. Obiecuję.

Przygoda z social mediami trwa już ponad dwa lata, licząc od startu mojej zajawki. To wspaniały czas i liczę, że dalsza droga będzie równie wspaniała. Jeżeli chcesz mi w niej towarzyszyć, a także zdobywać nową wiedzę, zapraszam Cię na moje Social Media. Tam jestem praktycznie codziennie!

Do zobaczenia!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *